HABERLER

Fuar

Leono 2016 Kapı Fuarı'ndaydı!

14-17 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Kapı Fuarındaki standımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Fuar

LEONO Kapı Aksesuarları, Arkitera RAF Dergisi Mayıs sayısında...

Fuar

Leono 2014 Kapı Fuarı'ndaydı!

16-19 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Kapı Fuarındaki standımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Dergi

Leono, İnşaat ve Yatırım Dergisi Mart sayısında.

Reel

Reel Ahşap firması kalite ve estetiğin vazgeçilmez olduğu kapılarında AGB Manyetik ve Plastik Dilli Kilitlerimizi, Sürgü Kapı kilitlerimizi ve Schlegel köpük dolgulu izolasyon fitillerimizi standart olarak kullanıyor ve kapılarını en iyi özelliklerle donatılmış ürünlerimizle zirveye taşıyor.

Bilgah

Jumeirah Bilgah Beach Hotel Bakü projesinde ürünlerimiz tercih edilmiştir.

Dekon

Dekon Constraction firmasının Batum Hilton projesinde ürünlerimiz tercih edilmiştir.

Yalınevler

Yalınevler Göktürk projesinde AGB manyetik kilitlerimiz, AGB Centro modelbarelli tip kilitlerimiz, Scudo 5000 model barellerimiz, AGB Gizli menteşelerimiz, Lorient Yangın Dayanımlı Kapı Altı Giyotinlerimiz, Lorient Yangın dayanımlı intumescent fitillerimiz ve köpük dolgulu 43 Desibel sessizlik sağlayan Schlegel kapı kenar fitillerimiz tercih edilmiştir.

Elor

Nest Ortaköy projesinde AGB Gizli Menteşelerimiz, Manyetik Kilitlerimiz, Sürgü Kapı Kilitlerimiz ve Schlegel marka köpük fitillerimiz tercih edilmiştir.

Artaş

Eclipse Maslak projesinde AGB Manyetik kilitlerimiz, Sürme Kapı Kilitlerimiz ve İzolasyonlu köpük fitillerimiz tercih edilmiştir.

Aydınlı

Ödüllü mimarlık ofislerinden Broadway Malyan ve Kreatif mimarlığın imzasını taşıyan Koru Florya projesinde AGB Manyetik kilitlerimiz ve sürgü kilitlerimiz tercih edilmiştir.

Indoor

İndoor Life Ahşap Kapı ile sağlam temeller üzerine kurulu çözüm ortaklığımız başlamış bulunmaktadır. Türkiyenin önde gelen üretici firmalarından olan İndoor Life nitelikli ürünlerimizle gücüne güç katmaktadır.

Dorstil

Doruk Ağaç Dorstil ,projelerde artık vazgeçilmez hale gelen AGB manyetik kilitlerimizi tercih ediyor ve kapılarının estetik ve şıklığını son teknoloji ürünlerimizle taçlandırıyor.

Haberler - Ekşinar

Florya Ekşinar Konaklarında ürünlerimiz, nitelikleriyle son kullanıcılara huzur ve güven ortamı sunuyor.

Haberler - Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesinde artık sona yaklaşılıyor. Ahşap kapı işlerinde aksesuarlarımızı tercih eden yetkililer tüm kapı aksesuarı ihtiyaçlarını tek elden bulabilmenin haklı rahatlığını yaşıyor.

Artella Ahşap Kapı Sistemleri

Artella Ahşap Kapı sistemleri, yangına dayanıklı ahşap kapılarında ürünlerimizi kullanıyor ve yangın dayanım testlerindeki performanslarıyla ürünlerimizin sertifikalarını bir kez daha tescilliyor. Arrone ‘panik bar mekanizmaları, kapı kapatıcılar, kilit ve menteşeler, bareller’ Lorient ‘Akustik duman ve yangın fitilleri, Yangın dayanımlı Giyotin, Cam Koruyucu kenar Fitilleri, Kapı köpükleri)