ŞİRKET PROFİLİ

Leono Hakkında

Avrupa merkezli, konusunda lider olan firmalardan edindiğimiz distribütörlük ve bölge bayiliği ile Türkiye, Yakın Doğu, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika bölgelerindeki üretici, tasarımcı ve inşaat firmalarının ihtiyaçlarına çözümler sunarak kapı ve pencere sektöründe hizmet vermekteyiz.

Leono distribütörlüğünü yaptığı markaların güvenirlilik, tecrübe ve yenilik gibi değerleri ile ön plana çıkmakta ve kapı üretiminde kullanılan bağlantı elemanlarından mimari donanımlara, teknik danışmanlık ile birlikte beklentilerinize tek elden cevap vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile ithalat, stok yönetimi, satış ve dağıtım süreçleri firmamız tarafından yönetilerek tüketiciyle buluşmaktadır.

Yenilikçi ürünlerimiz, kaliteli ve güçlü iş ilişkilerimiz, uzman kadromuz ve kapı sektöründe eşi bulunmayan geniş ürün yelpazemiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri sunuyoruz. Binlerce ürünümüzü gerek bir adet, gerekse proje adetlerinde müşterilerimize en kısa terminlerle sunmak üzere stoklamaktayız.

Ürünlerimize dair kapı üretim ve montaj detayları için gereken her hizmete bizden ulaşabilirsiniz. İlgili ürün tekliflerimiz uluslararası geçerliliğe sahip olup, müşterilerimizin her çeşit ihtiyacına göre hazırlanmaktayız. Her üründe en yeni teknolojiyi sunarak kamu binaları,oteller, rezidanslar, hastaneler, okullar ve üniversiteler için sadece yenilikçi ürünlerimizle değil yüksek kalite ve cazip fiyatlarımızla da en önemli çözüm ortağıyız. İş mükemmelliği yolunda bizler, ortaklarımız ile özenli ve titiz bir şekilde, büyümek ve gelişmek için iş birliği yapıyoruz. Müşterilerimizle ilk tanıştığımız andan itibaren görüşmelerimizin her aşamasında, teknik ve operasyonel uzman kadromuzla, ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak hızlı ve sonuç odaklı ilerliyoruz.